Úspěchy žáků

ALEŠ KÁBRT

Gratulujeme Aleši Kábrtovi, našemu žákovi z prvního ročníku, za krásné 2. místo v seriálovém závodě ZIMNÍ BĚŽECKÁ LIGA XXVII. ročník „O krále Jestřebích hor“, v kategorii dorostenců, v běhu na 3 km. Ale to není vše, Aleš běžel dál. V silničním závodě ÚPICKÉ DESÍTKY na 10 km, který je také součástí ZIMNÍ BĚŽECKÉ LIGY  „O krále Jestřebích hor“, si doběhl pro celkové 4. místo v kategorii Juniorů.

Aleši, gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů a radosti z výsledků svého odhodlání a snahy.

Jan Ježek

V neděli 17.10.2021 se výprava SKP JUDO Nový Bydžov zúčastnila mezinárodní soutěže v LURE ve Francii. Náš žák, Jan Ježek – 2.B, získal  v tomto závodě 1.místo v kategorii juniorů. Blahopřejeme!

Jan Ježek

Skvělé umístění Jana Ježka ze 2.B. Na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V JUDU vybojoval krásné 3. místo.

GRATULUJEME!!!

Nikola Jindrová

Nikola Jindrová, žákyně 2.A (na fotografii uprostřed),
vyhrála Mistrovství republiky mladších juniorů v jezdecké všetrannosti. Blahopřejeme!

Jan Pábl

Jan Pábl (3. A) se stal mistrem Evropy 2018 v japonském bojovém umění IAIDO = umění tasení meče.

GRATULUJEME!