Úspěchy žáků

ANETA KORYNTOVÁ

Gratulujeme Anetě Koryntové k úspěchům na Zimních olympijských hrách Gangwon 2024, Korejská republika, kde obsadila 19. místo ve skicrossu.

FRANTIŠKA MAKOVSKÁ

Na konci ledna 2023 proběhlo v Praze slavnostní vyhlašování
nejlepších sportovců Českého svazu plaveckých sportů.
Františka byla vyhlášena jako jedna z hráček nejlepší sedmičky
žen sezóny 2021-22  ve vodním póle.
Začátkem března proběhlo ve Filharmonii v Hradci Králové vyhlášení
Sportovců roku 2022 města Hradce Králové, oceněni byli tentokrát
jako Naděje Královehradeckého sportu, sportovní kolektiv, za klub
vodních pólistů TJ Slavia Hradec Králové, jako členka týmu
starších žáků, kteří získali titul mistrů České republiky a
zvítězily v Poháru ČSVP 2022.

Františce gratulujeme a přejeme spoustu dalších, takto krásných úspěchů a to nejen ve sportu, ale i v osobním životě.

ALEŠ KÁBRT

Gratulujeme Aleši Kábrtovi, našemu žákovi z prvního ročníku, za krásné 2. místo v seriálovém závodě ZIMNÍ BĚŽECKÁ LIGA XXVII. ročník „O krále Jestřebích hor“, v kategorii dorostenců, v běhu na 3 km. Ale to není vše, Aleš běžel dál. V silničním závodě ÚPICKÉ DESÍTKY na 10 km, který je také součástí ZIMNÍ BĚŽECKÉ LIGY  „O krále Jestřebích hor“, si doběhl pro celkové 4. místo v kategorii Juniorů.

Aleši, gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů a radosti z výsledků svého odhodlání a snahy.

Jan Ježek

V neděli 17.10.2021 se výprava SKP JUDO Nový Bydžov zúčastnila mezinárodní soutěže v LURE ve Francii. Náš žák, Jan Ježek – 2.B, získal  v tomto závodě 1.místo v kategorii juniorů. Blahopřejeme!

Jan Ježek

Skvělé umístění Jana Ježka ze 2.B. Na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V JUDU vybojoval krásné 3. místo.

GRATULUJEME!!!

Nikola Jindrová

Nikola Jindrová, žákyně 2.A (na fotografii uprostřed),
vyhrála Mistrovství republiky mladších juniorů v jezdecké všetrannosti. Blahopřejeme!

Jan Pábl

Jan Pábl (3. A) se stal mistrem Evropy 2018 v japonském bojovém umění IAIDO = umění tasení meče.

GRATULUJEME!

Warning: Undefined variable $string in /www/doc/www.trivistreb.cz/www/wp-content/themes/trivistrebechovice/functions.php on line 656