Daniel Zajíc, náš žák, získal titul kulturního velvyslance sborové federace při EU

Velmi si vážíme a jsme pyšní na každého našeho žáka, když o něm slyšíme chválu a  vidíme, že na sobě opravdu pracuje. V tomto případě jde o Daniela Zajíce z 1. ročníku, kdy se nám do rukou dostal pochvalný dopis od p. ředitele Boni Puieri ZUŠ Hradec Králové, PhDr. Pavla Horáka, Ph.D. a my si hrdě a s pýchou četli jeho řádky o které se s Vámi rádi podělíme.

Danieli, jsme rádi, že si vedeš tak skvěle, že je o Tobě slyšet a to doslova. Gratulujeme Ti k získání titulu kulturního velvyslance sborové federace, k Tvým vynikajícím výsledkům a příkladné morálce, jak je v dopise uvedeno. Přejeme Ti, ať Tě zpěv a koncertování nadále baví, ať jsi stále tak úspěšný a ať zpěvem svým, i tím sborovým rozdáváš radost i ostatním.

Daniel se sborem Boni puieri absolvoval desítky koncertů v ČR, turné s Lucií Bílou, prestižní koncertní turné v zahraničí, mj. i v USA. V následujících dnech Daniel spolu se sborem Boni puieri vystoupí na koncertu v Rakousku ve Vídni ve Stephansdomu u příležitosti předávání předsednictví EU. Držíme pěsti, aby se tento koncert a i všechny další vydařily.