Informační schůzka rodičů a budoucích žáků 1. ročníků

věnujte prosím pozornost následujícím informacím.

Informační schůzka pro rodiče žáků budoucích 1. ročníků proběhne v úterý 29.8.2023 od 15,30 hodin v areálu školy.

Z důvodu včasného zajištění čipové a slevové karty ISIC mj. sloužící i pro vstup do školy Vás žádáme, aby jste na informační schůzku, přinesli již vyplněný formulář a částku 350,- Kč na výrobu karty (prosíme přineste přesnou částku). Formulář k vyplnění, včetně bližších informací  naleznete a vytisknete ZDE

Dále bude třeba zajistit fotografii žáka – průkazový typ na bílém pozadí. Stačí vyfotografovat mobilním telefonem, nicméně fotografie musí být kvalitní. Žák nesmí na fotografii mít pokrývku hlavy, sluneční brýle, aj. předměty, které by vzhled žáka zastínili či ovlivnili, vyjma např. dioptrických brýlí. Fotografii se jménem žáka poté zašlete do 30.8.2023 na email třídního učitele, viz. informační schůzka a do předmětu emailu uveďte  „FOTO – jméno žáka“. 

V den informační schůzky si žáci budou současně platit i obědy ve školní jídelně. Proto mějte, prosím, připravenou částku 595,- Kč.

Žáci budou nasměrováni do školní jídelny, kde dostanou potřebné informace ohledně ISIC karty a chodu jídelny, přičemž zde také odevzdají vyplněnou a podepsanou žádost o ISIC kartu a současně na místě budou platit výše uvedené částky (ISIC a obědy). Proto je třeba, aby žáci měli připravenou přesnou hotovost i žádost u sebe.

Přejeme krásný zbytek léta a budeme se těšit na společné setkání s Vámi.