PROJEKT „Policejní ambasadoři“

TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o. , je jednou ze tří škol, které byly z rozhodnutí krajského ředitele policie Královéhradeckého kraje, plk. Mgr. Petra Sehnoutky, vybrány do pilotního programu „POLICEJNÍ AMBASADOŘI“.

Dle vyjádření plk. Mgr. Petr Sehnoutky, ředitele Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje, se ambasadory stali zkušení policisté s bohatou služební kariérou, kteří budou přenášet informace, zprostředkovávat individuální přání a požadavky škol směrem k Policii ČR. Přenositelnost informací a specifických požadavků však bude cestou ambasadorů fungovat i směrem ke školám, s nimiž naše krajské ředitelství realizuje řadu společných projektů, ať už náborových, preventivních či prezentačních.“

Ambasadory naší školy jsou plk. Mgr. Bc. Štefan Komár, zástupce ředitele územního odboru a kpt. Mgr. Pavel Jirsák, koordinátor SKPV.

Vážíme si účasti na tomto projektu a těšíme se na spolupráci. Začátkem května 2024 proběhla první schůzka vedení školy s ambasadory a přítomní se domluvili na společných aktivitách pro maturitní ročníky a zároveň proběhla příprava na realizace akcí pro podzimní období nového školního roku.

 

Mgr. Stanislava Šůlová

ředitelka školy