Letní cykloturistický kurz  2021 – informace

V rámci epidemiologických a preventivních opatření upravujeme i v letošním roce program cyklistického kurzu. Každý den se žáci vrátí na noc domů a druhý den ráno se ze školy vyráží na další etapu. Program je následující:

Účastníci: studenti 2. ročníků SŠ TRIVIS v rámci osnov TV

Termín: 6. – 9. září 2021

Místo: Trivis Třebechovice – každý den (pondělí, úterý, středa, čtvrtek) bude v 8:30 hodin ráno odjezd od školy po naplánované trase s návratem do cca 16.00 hodin zpět do areálu školy a odjezd domů.

Program: cykloturistika, letní sportovní aktivity, kulturně poznávací činnost, branné aktivity, přednáška (policie ČR, pyrotechnik a zbrojíř MP Praha).

Vybavení účastníků: kolo v dobrém technickém stavu  – nejlépe crossové, horské (NE elektrokolo), náhradní duše, lepení, univerzální klíče, pumpička, láhev na pití na kolo, zámek, cyklistická přilba – povinná!!!, sportovní oblečení na kolo.

Nutné: sebou mít občanský průkaz, kartička zdravotní pojišťovny (stačí kopie). Vyplněná přihláška,  NÁVRATKA zde ke stažení (potvrzení o bezinfekčnosti s datem 6. září 2021, výborný technický stav kola) a prohlášení rodičů (viz. další přílohy ke kurzu). Kapesné, věci na převlečení po návratu do školy i pro případ nepříznivého počasí.

Neberte: cenné věci

Odjezd: Sraz účastníků bude v pondělí 6. září do 8.30 hod. ve škole TRIVIS Třebechovice. Odjezd na kolech v 9.00 hodin po trase cca 60 km. Vezměte do příručního batohu jídlo a pití na cestu.

Třebechovice pod Orebem 23. srpna 2021

Mgr. Jiří Měchura

 

FINANČNÍ ZÁLOHA 100,- Kč za osobu – předat pokladníkovi třídy do pátku 3.září

 

NÁVRATKAU ODEVZDAT do 2. září 2021